Movies
Ratings
1108
Frozen IIRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0