Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
InfernoRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 2.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.0