Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0