Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
SlipRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- The Hookup Plan Season 3Rated ★ 3.0