Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 2.5
BrothersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0