Titles you rated
Inspector KooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Recipe for HappinessRated ★ 3.0
The Bletchley CircleRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5