Movies
Ratings
599
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Woman of FireRated ★ 4.0
The EelRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5- Tears of AfricaRated ★ 3.5
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0