Movies
Ratings
120
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0