Movies
Ratings
674
1917Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 0.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 0.5
GeostormRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0