Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The RainRated ★ 1.5
The RainRated ★ 3.0
The RainRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0