Movies
Ratings
67
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
True LiesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0