Movies
Ratings
1805
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0- One WinRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 1.5
Dog DaysRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0