Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5