Movies
Ratings
169
8 MileRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0