Series
Ratings
79- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea?Rated ★ 2.5