Titles you rated
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 1.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 2.0- BeybladeRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
- WATER BOYS2Rated ★ 2.5
WATER BOYSRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.5