Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
True RomanceRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
Get OutRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 0.5