Movies
Ratings
146
HyakuemuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5