Series
Ratings
174
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 1.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0