Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0