Titles you rated
PrisonersRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.5
TurboRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5