Series
Ratings
108
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 2.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0