Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.5
The Righteous ThiefRated ★ 1.0
Red DragonRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 1.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0