Movies
Ratings
623
The Doll MasterRated ★ 3.0
GothikaRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 2.5
SplinterRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 2.5
Dylan Dog: Dead of NightRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0