Movies
Ratings
732
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.0