Series
Ratings
182
The Red SleeveRated ★ 5.0
XXRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 5.0
- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
Nightmare TeacherRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Lost Love in TimesRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Office Watch: The Gossip RoomRated ★ 5.0
Drunk in Good TasteRated ★ 5.0
School 2021Rated ★ 5.0
Queen For Seven DaysRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 5.0