Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0