Movies
Ratings
113
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0