Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0