Titles you rated
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5