Titles you rated
VivariumRated ★ 5.0
The Death of StalinRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5- U2 : Live in LondonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0