Titles you rated
Love 911Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0