Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
ChihayafuruRated ★ 4.0