Movies
Ratings
736- 1980 SabukRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 1.5
Spring NightRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
45 YearsRated ★ 3.5
The ChildRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SpiderRated ★ 3.0