Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0