Movies
Ratings
162
The LiarRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
WatchmenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ThorRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.0
AfflictedRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5