Movies
Ratings
375
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
OxygenRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
The DiscoveryRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5