Movies
Ratings
56
Good NewsRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5