Titles you rated
CoriolanusRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.0
TwinsRated ★ 4.0
DrivenRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
RamboRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.5
EraserRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.5