Movies
Ratings
26
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0