Movies
Ratings
113
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 1.5
American History XRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 1.5
Eight BelowRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0