Movies
Ratings
310
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5