Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 5.0