Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0