Movies
Ratings
1116
The Man Standing NextRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5