Titles you rated
Nowhere SpecialRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 1.5
MEGANRated ★ 3.0
My Life as a ZucchiniRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Hating GameRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Girl PictureRated ★ 2.0
SwallowRated ★ 3.0