Titles you rated
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Lucid DreamRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 4.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
No TomorrowRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
SookheeRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
In Love and the WarRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
An Ethics LessonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
PriestRated ★ 4.0