Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5