Titles you rated
Let Me InRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
The Final DestinationRated ★ 0.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 4.0