Titles you rated
StargateRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 1.0
JawsRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5